Giriş Kapat

Yalova Evde Fizik Tedavi

Yalova Evde Fizik Tedavi

Yalova fizik tedavi ( yalovafiziktedavi.com ) olarak ,Yalova Evde Fizik Tedavi hizmeti sunuyor, en iyi ve hızlı şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.

Manuel terapi, osteopati ve kuru iğneleme gibi özel tedavi tekniklerinde tecrübeli fizyoterapist kadrosuyla sırt ağrıları, fibromiyalji, bel fıtığı, boyun fıtığı ve diğer tüm kas – iskelet sistemi hastalıklarında verimli ve hızlı tedaviler ile hizmet etmeye devam ediyor.

Yalova Fizik Tedavi , aynı zamanda uzman fizyoterapist kadrosuyla evde fizik tedavi bekleyen hastalara da hizmet vermektedir.

Evde Fizik Tedavinin Avantajları Şunlardır
Hasta, evinde kendini daha huzurlu ve güvenli hisseder.
Evde uygulanan fizik tedavide fizik tedavi uzmanı hasta ile birebir ilgilenebildiği için hastaya daha çok zaman ayırabilir ve tedavi daha iyi geçer.
Hastanelerde randevu zamanını beklemektense evde seanslarla ilerlemek, daha kolay ve daha hızlı bir şekilde gerçekleşir.
Hastaneye yolunda gidip gelmek ağır hastalar için büyük zorluk oluşturduğundan bu tür hastaların ev içinde fizik tedavi alması hem hastanın kendisi için hem de hastanın ailesi için daha verimlidir.

Diğer Yazılar